poniedziałek, 3 stycznia 2011

Nowości w starplaza

http://img441.imageshack.us/img441/5936/archiwum.png

Przepraszam, że obrazki są z bloga stardoll i my, ale ostatnio nie mam czasu - szkoła, no wiecie ;(

Brak komentarzy: